Seminarai

Tarptautinis kvalifikacijos tobulinimo seminaras – gerosios patirties vizitas

1195 Lt


 

Datos:2014-07-12/ 07-18


 

 „Socialinių paslaugų šeimoms(vaikams, senjorams ir neįgaliems)  plėtotės galimybės Hanzos miestuose ir Šiaurės Vokietijoje“


 

Plačiau »
Autobusu

Sankt Peterburgas. Sidabrinis Rusijos žiedas

995 Lt + dokumentų sutvarkymas

 

Kaina –  tik 995Lt


+ dokumentų sutvarkymas pedagogams 85Lt,


 +ne pedagogams viza – 250Lt.


Plačiau »
Pažintinės kelionės

Didysis Baltijos kruizas su Sankt. Peterburgu

995 Lt

Vizos nereikia!   


Data: 07.02-07.06

Plačiau »
Kalnai

Turistinė,komandinė stovykla Slovakijos Tatruose „KALNŲ KELIAIS"

750 lt*


Datos : 2014 .06. 28–07 05 ;  


                2014.07 22 - 07 29 ;

               2014.08. 16 – 08. 23;

Mokiniams ir VISAI ŠEIMAI


Jei nori tapti stiprus, energingas, ištvermingas, gyvybingas ir draugiškas – žygiuok „Kalnų keliais“. Ryžkis leistis į tamsiausius urvus, plaukti kalnų upėmis ir neužmiršk, kad visus sunkumus lengviau įveikti kartu su draugais. Neveltui sakoma – tikrą draugą bėdoje ir kalnuose pažinsi bei ATRASI!

 

Plačiau »
Pažintinės kelionės

Tartu (mokslo centras AHHAA) - Sigulda

235 Lt

Liko tik 15 laisvų vietų!!


Kelionės data: 2014.05.10-11

 

MODERNIAUSIAS MUZIEJUS ESTIJOJE IR GAUJOS NACIONALINIS PARKAS


 

 

 Plačiau »
Kalnai

Aktyvus poilsis Tenerifės saloje

1975 Lt + skrydis

SUPER NAUJIENA!

Datos:


2014.05.03 - 05.11 /

2014.09.27 - 10.05

Plačiau »
Lėktuvu

Pasakiškoji Malta

Išankstinė rezervacija 1325 Lt

Data:   2014.05.13 2014.05.20.

Kaina: 1450 Lt 1325 Lt 

Papildoma grupė renkama : 2014.06.05 - 2014.06.12!

Plačiau »
Kalnai

Egzotiškasis Marokas

2395 Lt + skrydis

Egzotiškasis Marokas bus organizuojamas rugsėjo mėnesį. Data dar tikslinima.


 

Plačiau »
Pažintinės kelionės

Serengečio parkas - Brėmenas - Heidės parkas

575 Lt

Mokleivių pavasario atostogoms !


Išvykimas: 2014.06.13-17

Plačiau »

Vokietijos ir Austrijos gamtos magija. Mocarto opera Brėgenso festivalyje.

Atsispausdinti
Trukmė: 7 d./ 6 n.
Kaina: 1195 Lt.
Data: 2014 m. 08. 08 – 14 d. 

Mėgstate klasikinę muziką ? Vykime Autrijoje vyksiantį Brėgenco festivalį! Prieš beveik 70 metų startavęs festivalis kiekvienų metų liepos-rugpjūčio mėnesiais pritraukia garsiausias klasikinės muzikos žvaigždes ir tūkstančius žiūrovų, o vienas pagrindinių festivalio akcentų – ežere plūduriuojanti scena – vaizdas ir garsai, pažadame, įspūdį paliks ilgam.


 

Festivalio organizatoriai kasmet išrenka tokią operą, kurios koncepcija efektingai atsiskleistų susidraugavusi su ypatingai vaizdinga, kiekvienais metais kardinaliai skirtinga scenografija scenoje ant vandens. Vizualiniai scenos sprendimai ruošiantis festivaliui yra viena sudėtingiausių užduočių scenografams – plūduriuojanti scena turi būti nepralaidi vandeniui, įrengta ant inkarais pritvirtinto pagrindo ir būtų tokio dydžio, kad pasirodymus gerai matytų beveik dešimt tūkstančių žiūrovų. Net ir tie, kurie nėra operos mylėtojai, festivalį palieka sužavėti vien dėl reginio, kurį pamato ir tobulos akustikos, kuria pasigirti gali tikrai ne kiekvienas festivalis.


 

Programa

 • scena_plutitoare_de_la_editia_precedenta
 • 100_1127
 • 8377_015_Karl_Forster
 • 2375583194_d1f6232c57_z
 • 5583079920_e9d7e6ae13_z
 • aida098157
 • The scenery for the opera 'Andre Chenier' is seen on a giant floating stage at Lake Constance in Bregenz
 • Bregenz-Festival-stages-03
 • Carmen_1990-91_KForster
 • Heidelberg_Castle_and_Bridge
 • Heidelberg-Schloß
 • images
 • images (1)
 • images (2)
 • Insel_Mainau_flowers
 • mainau
 • marienburg_03
 • maulbronn
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • Neuschwanstein_HR_800x600
 • neuschwanstein_sm
 • Dächerblick
 • Picture353133800
 • Previews+Ahead+Bregenz+Festival+rcxhBFQ9Srel

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.
2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į Žemutinės Frankonijos sostinę ir vyndarystės centrą – Viurcburgą. Pažintis su miestu: įspūdinga Marienburgo tvirtovė*, buvusi vyskupų rezidencija; XVIa. statytas tiltas per Maino upę, puoštas barokinėmis šventųjų skulptūromis, jungiantis senąjį miestą su Marienbergo tvirtove; UNESCO paveldo baroko perlas Arkivyskupų Rezidencijos rūmų ansamblis* su parku; romaniškoji Šv.Kilijono katedra su gražiu barokiniu interjeru; Noimiunsterio bazilika, XIII a. pradėtas statyti Rotušės ansamblis. Išvykstame į vieną gražiausių Vokietijos miestų Heidelbergą. Miestas garsus pirmuoju Vokietijos universitetu bei viduramžius menančia pilimi. Pažintis su vakariniu Heidelbergo senamiesčiu: virš miesto stūksanti įspūdinga gotikinė pilis, senasis universitetas, šv.Dvasios bažnyčia, senasis tiltas per Neckaro upę. Nakvynė viešbutyje.
3 DIENA. Pusryčiai. Aplankome įstabųjį Maulbrono vienuolyną*. Šiuo metu tai yra vienas geriausiai išsilaikiusių viduramžių vienuolynų kompleksas šiaurinėje Alpių kalnų dalyje. Čia matyti visų stilių kryptys ir raidos pakopos, nuo romantizmo iki vėlyvosios gotikos. Lankoma Mainau sala*, su žemynu sujungta pėsčiųjų tiltu. Sala unikaliu botanikos sodu paversta buvusio savininko grafo Lennart Bernadotte iniciatyva. Savo salą jis dažnai vadindavo „gėlių laivu“. Saloje – iš gėlių sukurtos kompozicijos, tropiniai augalai, itališkasis rožių sodas, Viduržemio jūros terasa, Drugelių, Palmių paviljonai, puikaus parko apsupti barokiniai rūmai. Vakare atvykimas į Brėgencą. Vykstančiame festivalyje  teatre ant vandens  žiūrėsime operą “Mocarto užburtoji fleita”. Nakvynė viešbutyje.
4 DIENA. Pusryčiai. Ekskursija į vaizdingoje vietovėje stovinčią, gražiausią Liudviko II pilį – Noišvanštainą* (Neuschwanstein). Čia aplankysime reprezentacines sales, marmuru puoštą sosto salę ir kitas karaliaus menes. Pasigrožėsime nuostabia gamta ir apžiūrėsime Liudviko II tėvo pilies siluetą - Hoenšvangau (Hohenschwangau). Vėliau pasivaikščiojame Fiusene - (Füssen): Aukštutinė pilis ir nuostabus Šv. Magnuso vienuolynas bei kitos miesto įžymybės. Vėliau ekskursija po Bavarijos sostinę- Miuncheną. Pažintis su senamiesčiu, esančiu vakariniame Izaro upės krante. Čia gausu baroko ir rokoko pastatų, kurių dauguma pastatyti XVIII a. pirmojoje pusėje, kai Bavarijos valdovai sparčiai stengėsi priartinti Miuncheną prie žymių Italijos miestų. Nakvynė viešbutyje.
5 DIENA. Pusryčiai. Kelionė į legendinį muziejų – viena iš labiausiai įsimintinų ekskursijų. „Krištolinis Swarovski pasaulis“* – tai pačių žinomiausių dizainerių, dirbusių vadovaujant Austrijos architektui Andre Cheleriui, kūrinys. Originalumu žavintis muziejus su „Swarovski“ kristalais nusagstytomis sienomis, skulptūromis, įvairiomis kambarių detalėmis bei veidrodžiais, kuriančiais pasaulį, kuris asocijuojasi su stebuklų šalimi. Keliaujame į Vimbachklamą – autentišką siaurą Vagnerio dramų tarpeklį aukštais šlaitais. Pasivaikštome pėsčiųjų takais, nuo kurių atsiveria žavus laukinės gamtos kraštovaizdis Vykstame prie Koenigssee ežero - antras didžiausias Vokietijos ežeras. Pasiplaukiojimas Karalių ežere* grožintis jį supančioms stačiomis uolomis. Nakvynė viešbutyje.
6 DIENA. Pusryčiai. Vyksime į senovinį Bavarijos miestelį Freizingą, išsaugojusį gilias aludarystės tradicijas.  Ekskursija ir degustacija jau 1000 metų čia veikiančioje pačioje seniausioje pasaulyje alaus „Freisingo“ darykloje*. Atvykimas į Regensburgą, vieną iš senosios Vokietijos architektūros perlų. Pažintis su senamiesčiu: gotikinė katedra, vyskupų rūmai, viduramžių miesto gatvelių labirintai. Keliaujame į Walhalą. Pažintis su miestu, pastatytu atminti garbingiausius Vokietijos žmones. Pasivaikščiojimas palei nuostabų Dunojaus vingį. Nakvynė viešbutyje.
7 DIENA. Pusryčiai. Kelionė namo.

Kelionės kaina skaičiuota,  kai grupė vyksta iš Vilniaus arba Kauno.

Grupėms taikomos nuolaidos. 

Į kainą įskaičiuota:

• kelionė patogiu autobusu;

• 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;

• grupės vadovo - gido paslaugos;

• ekskursinė programa.

Pastabos:

• draudimas į kainą neįskaičiuotas;

• pažymėtiems objektams ir ekskursijoms rekomenduojame turėti apie 130 Eurų;

• į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti;

• objektų lankymo tvarka ir bilietų kainos gali keistis.

• Rekomenduojame! Turėti maudymosi kostiumėlius ir rankšluosčius, patogią avalynę ir aprangą.

• Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojančios ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.

 

Organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą.

Atgal į viršų