Seminarai

Lenkijos pilys- Erelių lizdų takas. Velička – Krokuva

130 Eur/ asm.

2015 m. birželio 29- liepos 02 d.

Kolektyvui taikomos nuolaidos!

Plačiau »
Kalnai

Ekstremalioji Svanetija. Lailos šturmas

1277,54 Lt / 370 Eur + skrydis

Data: 2015 m. Rugpūčio 9 d. -19 d. (2 - 12 d.)

Svanetija. Istorija šios mažytės didingos kalnų šalies išsidriekusios pietiniame Kaukazo kalnagūbryje siekia gilią senovę. Tuo metu kai šiaurinėje Kaukazo kalnyno dalyje klajojo ožkos bei  bastėsi meškos, o plačios šiaurės stepių plynaukštės buvo trypiamos laukinių hunų genčių, šioje pietinėje pusėje, kur dabar yra šių dienų Svanetija, vystėsi menas ir religija, gyvavo stipri ir nepriklausoma valstybė, vadinama Laisvąja Svanetija.

Plačiau »
Kalnai

Islandija: kalnai ir geizeriai

3107,52 Lt / 900 Eur. + SKRYDIS

Data: 2015 m. Rugpjūčio 08 d. - 15 d.

IŠSKIRTINĖ KELIONĖ!!

Islandija – ugnikalnių ir geizerių šalis. Stulbinantys kontrastai. Kanjonai ir kriokliai. Žygyje kas dieną besikeičiantys gamtos vaizdai. Programoje: Šiaurinės ir Centrinės Islandijos aukštumos, Gulfoso krioklys, Pingvelyros kalnų slėnis, Heklos ugnikalnis, Seljalandfossa, Skogafossa, Dyrholaey kriokliai, Reikjaneso pusiasalis su Žydrąja lagūna. Islandiško maisto gaminimas, susipažinimas su vietine kultūra ir papročiais. Kelionės vadovo siurprizai ir netikėti nuotykiai su juo! Kelionė lėktuvu ir visureigiais, nakvynė namukuose.


Fantastiškai ir beprotiškai nuostabi gamta

Plačiau »
Kalnai

Poliarinė Skandinavija - Norvegijos Lofoteno salos (populiarus žygis)

1691,87* Lt / 490* Eur; 1795,46** Lt / 520** Eur

Data: 2015 m. rugpjūčio 1 d.- 14 d.


 

Vaizdingosios Lofoteno salos – Europos skydas, aukštų kalnų grandinėmis Europą saugantis nuo Atlanto ciklonų. Lofoteno salos pasižymi pasakiška savo gamta. Tai tikra Skandinavijos Aliaska. Lofoteno salos išsidėstę už poliarinio rato, tad yra galimybė pamatyti šiaurės pašvaistę. Golfo srovės sušildytas Šiaurės jūros vanduo skalauja 365 salas. Programoje ekskursija Rovaniemi mieste. 7 dienų žygiai Lofoteno salų kalnuose, išvyka laivu vakariniu Kjerk fiordo pakraščiu, žygis Abisko nacionaliniame parke (Švedija). Kelionė autobusu ir keltais, nakvynės kempinguose.


 

Gera galimybė pakeliauti po poliarinę Skandinaviją ir aplankyti Norvegiją už patrauklią kainą.

Plačiau »

Kernavė. Kviečiame paragauti ir sužinoti, kaip gaminami skaniausi ožkų varškės sūriai

Atsispausdinti
Trukmė: 1d.
Kaina: teirautis agentūroje

Programa

Į svečius mus kviečia ūkis su neįprastais šeimininkais – 500 ožkų. Aplankę ūkį, išgirsime, kaip iš pieno galima pagaminti net 36 rūšių sūriai. Taip pat turėsime galimybė jų pasigaminti patys ar įsigyt. Vėliau lankome Kernavę, UNESCO saugomą Pajautos slėnį su piliakalniais, atnaujintą Kernavės muziejų ir kt. Galimybė aplankyti haskių augintojus.Organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą.

Išsamios informacijos teirautis el. paštu pedagogai@ditma.lt arba telefonu +370 68675749

Atgal į viršų