Kalnai

Gamtinis- sveikatingumo žygis Vilniuje (Senųjų slidinėjimo trasų prisiminimai - Sapieginės kalvos)

0 LT. / 0 EUR.

Data: Gruodžio 20 d. - 10.00 h. ryto.

SUPER NAUJIENA, STARTUOJA DITMOS KELIAUTOJŲ KLUBAS!

Pasibaigus kalnų sezonui, kartu su Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru" ir "Sveiku Miestu" kviečiame Jus prisijungti prie mūsų naujai rengiamų peščiųjų žygių Vilniaus apylinkėse. Kiekvieno mėnesio pabaigoje kviesime Jus geriau pažinti sostinės apylinkes. Susipažinti su vietine istorija Jums padės gidas, o malonius įspūdžius ir ramų poilsį gamtoje, Jums padės pajusti nepaprastas ir galbūt daugeliui nepatirtas nuostabus Vilniaus kraštovaizdis. Į šiuos vienadienius žygius kviečiame visus: patyrusius keliautojus, megėjus, moksleivius bei studentus, šeimas su jaunaisiais keliautojais.


VISA TAI NEMOKAMA!

Plačiau »
Slidinėjimas

Slidinėjimo, snieglenčių ir muzikos festivalis SNOWATTACK 2015!

1889Lt / 547,14eur

Data: Sausio 31 d. – Vasario 9 d.

Vykstant į šią kelionę mūsų draugai, active24.lt suteikia nuolaidas: 30%  nuolaida inventoriaus nuomai ir nuosavo inventoriaus paruošimui bei remontui, taip pat 16% nuolaida visoms savo prekėms.

www.active24.lt

SNOWATTACK 2015: Festivalis vyks populiariausiame pietų Prancūzijos slidinėjimo regione, PUY St. Vincent slidinėjimo kurorte. Tai tikras pasakų pasaulis, apsuptas nuostabaus natūralaus gamtos grožio, jaukių medinių namukų, kurie sutinka atvykusiuosius. PUY pavyko išlaikyti savo mažo kalnų miestelio žavesį ir tapti žiemos sporto centru. Šis dvylipumas, 700 metų istorija ir buvimas moderniu sporto centru daro šį miestelį ypač įdomiu.

Festivalis žada visą savaitę pilną įspūdžių, kas dieną vis naują programą, daugybę renginių, varžybų. Naktimis šėlsime vakarėliuose.

Jei nori ne tik paslidinėti, bet ir gerai pašėlti su draugais ar susirasti naujų draugų, ši kelionė kaip tik tau!

Platensnė festivalio informacija oficialiame snowattack puslapyje: http://snowattack.meex.hu/snowattack_english

Plačiau »

Adventinė vakaronė Dzūkijoje

speciali kaina grupei

Plačiau »
Pažintinės kelionės

Žalioji savaitė Berlyne 2015 m.

950 Lt/ 275,14 Eur

Data: 2015 m. sausio 16- 20 d.

Plačiau »
Kalnai

Egzotiškasis Marokas

2985 Lt. + skrydis (867 EUR. + skrydis) - 13 d. kelionė / 2775 Lt. + skrydis (808 EUR. + skrydis) - 11 d. kelionė

Data: 2015 m. Balandžio 6 d. - 18 d. ir Rugsėjo 27 d. - Spalio 9 d. / Susidarius žmonių grupei galima ir kita data


Išdrįskite tai patirti ir Jūsų gyvenimas sužaižaruos ryškesnėmis spalvomis!


Šioje nepaprastoje šalyje tik nusileidę lėktuvu į Marakešą pajusite nepaprastą prieskonių ir maisto kvapų mišinį. Ištrūkus iš miesto šurmulio Jūsų lauks aukščiausia šiaurinės Afrikos viršūnė – Djebel Toubkal. Miesto šurmulį, prekiautojų siūlymus ir kaitrą pakeis ramybė, kalnų grožis ir atgaivinantis sniegas. Ir, žinoma, daugelio laukta Sacharos dykuma! Šias karštas dykumos platybes įveiksite jodami ant kupranugarių! Dėl savo unikalaus kraštovaizdžio, kuriame susipynę kalnai, dykuma ir šalia skalaujantis vandenynas ši kelionė tampa viena didžiule svajone tiems, kurie nori pamatyti kuo daugiau, patirti nepaprastų įspūdžių ir nuotykių.

Plačiau »
Savaitės akcija

Olandija. Gėlių šalis. Gėlių paradas

1050 Lt/ 304,10 Eur

Data: 2015 m. Gegužės 1-6 d.

1110 Lt

Plačiau »
Kalnai

Aktyvus poilsis Tenerifės saloje

2275 Lt / 658,89 Eur + SKRYDIS

Data: 2015 m. Kovo 14 d. - 22 d. ir Gegužės 02 d. - 10 d.

PASISEKIMO SULAUKĘS MŪSŲ NAUJASIS MARŠRUTAS

Tenerifė  –  pati  įvairiapusiškiausia Kanarų sala. Salą sudaro didelė skirtingų kraštovaizdžio tipų įvairovė: centre stūkstantis centrinis kalnų masyvas išskiria sausus,   dykumą  primenančius  saulėtuosius salos pietus nuo  šiaurėje  esančių derlingų slėnių apsodintų beribėmis  bananų plantacijomis, puansetijų laukais, vynuogynais ir alyvmedžiais,  bei vešliai apaugusiomis kalvomis ir kalnais.  Pakrantėse  –  nuostabaus grožio juodo ir geltono smėlio paplūdimiai.  Tai tikras gamtos mylėtojų rojus!

Plačiau »

Kernavė. Kviečiame paragauti ir sužinoti, kaip gaminami skaniausi ožkų varškės sūriai

Atsispausdinti
Trukmė: 1d.
Kaina: teirautis agentūroje

Programa

Į svečius mus kviečia ūkis su neįprastais šeimininkais – 500 ožkų. Aplankę ūkį, išgirsime, kaip iš pieno galima pagaminti net 36 rūšių sūriai. Taip pat turėsime galimybė jų pasigaminti patys ar įsigyt. Vėliau lankome Kernavę, UNESCO saugomą Pajautos slėnį su piliakalniais, atnaujintą Kernavės muziejų ir kt. Galimybė aplankyti haskių augintojus.Organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą.

Išsamios informacijos teirautis el. paštu pedagogai@ditma.lt arba telefonu +370 68675749

Atgal į viršų