Savaitės akcija

IZRAELIS IR JORDANIJA: NESTANDARTINĖ KELIONĖ

960 Eur + Skrydis

Data: Rugsėjo 30 d. - Spalio 7 d.

 

Ir kas gi čia nestandartinio toje kelionėje? Visų pirma, ši kelionė vyks neįprastu laiku, kai paprastos kelionių agentūros nuo važiavimų į Izraelį susilaiko – Kūčkų šventės metu. Kūčkų šventė (hebr. „Sukkot“) yra viena pagrindinių žydų švenčių. Jos metu žydai turi išeiti iš namų ir gyventi kūčkose – laikinai suręstuose, varga­nuose, palapinę primenančiuose šakomis dengtuose namukuose, kurie surenčiami tik šiai šventei. Šis ritualas turi priminti, kad žydai 40 metų klajojo po Sinajaus dykumą, glausdamiesi palapinėse ir neturėdami nuolatinės gyvenamosios vietos. Taigi, šiuo metu visas Izraelis būna nusėtas kūčkomis – nuo miniatiūrinių, statomų balkonuose, iki grandiozinių, talpinančių po kelis tūkstančius žmonių, kurias statosi jau nebe privatūs asmenys, bet firmos ir netgi valdžios įstaigos.

Antra – šioje kelionėje nebus standartinių lankomų objektų, tokių kaip Negyvoji jūra, Nazaretas, Kristaus pamokslavimo vietos ir pan. Jas lankys tik tie, kas specialiai to pageidaus.

Plačiau »
Savaitės akcija

Kruizas senjorams „Baltijos jūra“

95 eurai

Data: Rugsėjo 27-29 d.

Maloniai kviečiame plaukti su M/S Isabelle laivu ir mėgautis nepamirštamu ir specialiu Senjorų kruizu. Kelionėje po Baltijos jūrą atraskite tikrą keliavimo magiją, atsipalaiduokite, pramogaukite, susiraskite naujų draugų ir patirkite nepamirštamas akimirkas Skandinavijos sostinėje Stokholme. Laive mėgausitės gyva muzika, taip pat galėsite ilsėtis saunose ir baseinuose. Be to, Jūsų laukia nuostabi pažintinė ekskursija autobusu po Stokholmą. Nuobodžiauti nebus laiko! 

Plačiau »
Autobusu

Berlyno šviesų festivalis

104 Eur

Data: Spalio 10 d - 13 d.

Plačiau »
Kalnai

Egzotiškasis Marokas

Tik 1150 Eur + skrydis

Data: 2015 m.  Rugsėjo 27 d. - Spalio 9 d. / Susidarius  žmonių grupei galima ir kita data
Grupėms nuo 12 žmonių taikomos nuolaidos.


Išdrįskite tai patirti ir Jūsų gyvenimas sužaižaruos ryškesnėmis spalvomis!


 

Šioje nepaprastoje šalyje tik nusileidę lėktuvu į Marakešą pajusite nepaprastą prieskonių ir maisto kvapų mišinį. Ištrūkus iš miesto šurmulio Jūsų lauks aukščiausia šiaurinės Afrikos viršūnė – Djebel Toubkal. Miesto šurmulį, prekiautojų siūlymus ir kaitrą pakeis ramybė, kalnų grožis ir atgaivinantis sniegas. Ir, žinoma, daugelio laukta Sacharos dykuma! Šias karštas dykumos platybes įveiksite jodami ant kupranugarių! Dėl savo unikalaus kraštovaizdžio, kuriame susipynę kalnai, dykuma ir šalia skalaujantis vandenynas ši kelionė tampa viena didžiule svajone tiems, kurie nori pamatyti kuo daugiau, patirti nepaprastų įspūdžių ir nuotykių.

Plačiau »
Savaitės akcija

Aktyvus poilsis Tenerifės saloje

770 Eur + Skrydis

Data: Lapkričio 14 d. - 22 d.

Plačiau »

Kernavė. Kviečiame paragauti ir sužinoti, kaip gaminami skaniausi ožkų varškės sūriai

Atsispausdinti
Trukmė: 1d.
Kaina: teirautis agentūroje

Programa

Į svečius mus kviečia ūkis su neįprastais šeimininkais – 500 ožkų. Aplankę ūkį, išgirsime, kaip iš pieno galima pagaminti net 36 rūšių sūriai. Taip pat turėsime galimybė jų pasigaminti patys ar įsigyt. Vėliau lankome Kernavę, UNESCO saugomą Pajautos slėnį su piliakalniais, atnaujintą Kernavės muziejų ir kt. Galimybė aplankyti haskių augintojus.Organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą.

Išsamios informacijos teirautis el. paštu pedagogai@ditma.lt arba telefonu +370 68675749

Atgal į viršų