Kalnai

Žygis po Taurijos girią

0 LT. / 0 EUR.

Data: Gegužės 16 d. - 07.30 h. ryto.

SUPER NAUJIENA, DITMOS KELIAUTOJŲ KLUBAS!

Kartu su VŠĮ "Sveiku Miestu", Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru ir Pavilnių ir Verkių Regioninio parko direkcija kviečiame Jus prisijungti prie mūsų rengiamų pėsčiųjų žygių Vilniaus apylinkėse. Kiekvieno mėnesio pabaigoje (trečiąjį mėnesio šeštadienį) iki vasaros, kviesime Jus geriau pažinti sostinės apylinkes. Susipažinti su vietine istorija Jums padės gidas, o malonius įspūdžius ir ramų poilsį gamtoje Jums padės pajusti nepaprastas ir, galbūt, daugeliui nepatirtas nuostabus Vilniaus kraštovaizdis. Į šiuos vienadienius žygius kviečiame visus: patyrusius keliautojus, mėgėjus, moksleivius bei studentus, šeimas su jaunaisiais keliautojais.

VISA TAI NEMOKAMA!

Plačiau »
Kalnai

Ekstremalioji Svanetija. Lailos šturmas

1277,54 Lt / 370 Eur + skrydis

Data: 2015 m. Rugpūčio 9 d. -19 d.

Svanetija. Istorija šios mažytės didingos kalnų šalies išsidriekusios pietiniame Kaukazo kalnagūbryje siekia gilią senovę. Tuo metu kai šiaurinėje Kaukazo kalnyno dalyje klajojo ožkos bei  bastėsi meškos, o plačios šiaurės stepių plynaukštės buvo trypiamos laukinių hunų genčių, šioje pietinėje pusėje, kur dabar yra šių dienų Svanetija, vystėsi menas ir religija, gyvavo stipri ir nepriklausoma valstybė, vadinama Laisvąja Svanetija.

Plačiau »
Kalnai

2014 m. kelionių į kalnus apžvalga - padėsianti išsirinkti Jums tinkamą kelionę šiais metais!

Kelionių sezonas į kalnus jau baigtas. Ta proga norime prisiminti šiuos metus ir aptarti, kaip praėjo mūsų rengiamos kelionės, kuriose keliautojai patyrė įvairiausių įspūdžių - nuo šiltų saulės spindulių dykumoje iki nesibaigiančių sniego plotų 4 km aukštyje.  Taip padėsime Jums, išsirinkti geriausią kelionę 2015 m.


Šią apžvalgą rasite mūsų facebook profilyje “Ditmos Projektai ir KO – kelionių organizatorius” bei mūsų oficialiame internetiniame tinklalapyje : www.ditma.lt


Šį sezoną Jūsų laukia daug naujienų, straipsnių ir žaidimų. Norėdami juos matyti paspauskite “patinka” mūsų facebook profilyje.


Dėl kelionių kreiptis el. Paštu: sarunas.ditma@gmail.com arba Mob. Tel. Nr.:  +370 61823877

Plačiau »
Kalnai

Žygis Vilnios slėnyje - Pavilnių regioninio parko širdyje

0 Lt. - 0 Eur.

Data: Sausio 17 d. - 10.00 h. ryto.

SUPER NAUJIENA, DITMOS KELIAUTOJŲ KLUBAS!

Pasibaigus kalnų sezonui, kartu su VŠĮ "Sveiku Miestu" ir Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru, kviečiame Jus prisijungti prie mūsų naujai rengiamų pėsčiųjų žygių Vilniaus apylinkėse. Kiekvieno mėnesio pabaigoje (trečiąjį mėnesio šeštadienį) kviesime Jus geriau pažinti sostinės apylinkes. Susipažinti su vietine istorija Jums padės gidas, o malonius įspūdžius ir ramų poilsį gamtoje Jums padės pajusti nepaprastas ir, galbūt, daugeliui nepatirtas nuostabus Vilniaus kraštovaizdis. Į šiuos vienadienius žygius kviečiame visus: patyrusius keliautojus, mėgėjus, moksleivius bei studentus, šeimas su jaunaisiais keliautojais.


VISA TAI NEMOKAMA!

Plačiau »
Kalnai

Svetingieji Kaukazo kalnai. Kazbeki viršūnės šturmas

1277,54 Lt / 370 Eur + skrydis

Data: 2015 m. Rugpūčio 9 d. -19 d.

Kviečiame keliauti į Gruziją, kuri garsėja užburiančiais skoniais, išskirtiniais kraštovaizdžiais, nuoširdžais žmonėmis. Nepaisant įvairių karų bei okupacijos periodų, ši šalis sugebėjo išsaugoti unikalią kultūrą ir tradicijas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai šalis, kuriai nesvetima vakarų kultūrai, bet kartu dera ir rytietiškoji, todėl gruzinai – labai svetingi ir nuoširdūs, neįkyrūs, bet draugiški ir geranoriškai bendraujantys žmonės. Dar skrendant lėktuvu pamatysite nuostabias, snieguotas kalnų viršūnes iš kurių į vieną įkopsite - Kazbeki kalno viršūnę!

Plačiau »
Pažintinės kelionės

Kroatija. Slovėnija - Vengrija

1122,16 Lt / 325 Eur

Data: 2015 m. birželio 20-27 d. / 2015 m. rugpjūčio 12-19 d. 

 

 

Plačiau »

Kernavė. Kviečiame paragauti ir sužinoti, kaip gaminami skaniausi ožkų varškės sūriai

Atsispausdinti
Trukmė: 1d.
Kaina: teirautis agentūroje

Programa

Į svečius mus kviečia ūkis su neįprastais šeimininkais – 500 ožkų. Aplankę ūkį, išgirsime, kaip iš pieno galima pagaminti net 36 rūšių sūriai. Taip pat turėsime galimybė jų pasigaminti patys ar įsigyt. Vėliau lankome Kernavę, UNESCO saugomą Pajautos slėnį su piliakalniais, atnaujintą Kernavės muziejų ir kt. Galimybė aplankyti haskių augintojus.Organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą.

Išsamios informacijos teirautis el. paštu pedagogai@ditma.lt arba telefonu +370 68675749

Atgal į viršų